Pokladňa

Viac o spôsoboch platby

Elektronické bankovníctvo 

Platby je možné uskutočniť prostredníctvom elektronického bankovníctva cez zabezpečený platobný systém Paysera. Tu si môžete pozrieť platné poplatky a členské banky Paysera v jednotlivých krajinách. Pri nákupe v Litve sa platba uskutočňuje prostredníctvom týchto bánk: 

AB bankas "Swedbank", AB "SEB bankas", 

AB Luminor Bank, 

Danske Bank A/S pobočka v Litve, 

AB Citadele bankas, 

AB Šiaulių bankas, 

Skupina úverových družstiev LCU. 

Upozorňujeme, že každá z týchto bánk môže kupujúcemu účtovať vlastné poplatky za platbu prostredníctvom elektronického bankovníctva. 

VISA, MasterCard, Maestro 

Ak si vyberiete tento spôsob platby, platba je okamžitá. DÔLEŽITÉ: Platby kartou sú akceptované len v prípade, že banka, ktorá kartu vydala, je zapojená do programov bezpečných online platieb (MasterCard SecureCode alebo Verified by Visa). 

Po zadaní údajov o karte môžete byť presmerovaní na webovú stránku banky, ktorá kartu vydala, aby ste zadali bezpečnostný kód potrebný na overenie vašej totožnosti. Ak sa platba nepotvrdí, obráťte sa na banku, ktorá vám kartu vydala, alebo si vyberte iný spôsob platby.

Bankovým prevodom

Za košík tovaru zaplatíte bankovým prevodom na základe faktúry vopred. Upozorňujeme, že pri prevode je potrebné uviesť číslo objednávky! Ak chcete dostať predfaktúru a zaplatiť bankovým prevodom, kontaktujte [email protected]

Požiadavky na platbu bankovým prevodom:

Príjemca: UAB "Recaras"

Kód spoločnosti: 303309407

Bankový účet: LT047300010139102737 (AB "Swedbank")

Kód banky :73000

SWIFT kód: HABALT22

Účel platby: číslo objednávky

Kód príspevku: číslo objednávky

PayPal

Pre vaše pohodlie môžete v internetovom obchode Partversal.sk platiť aj prostredníctvom medzinárodného bezpečného platobného systému PayPal. Ak v kroku výberu spôsobu platby vyberiete PayPal, budete presmerovaní do zabezpečeného platobného systému PayPal, kde sa budete môcť prihlásiť do svojho účtu a potvrdiť platbu. 

Platba na dobierku alebo na pošte

Kupujúci môže za tovar zaplatiť v hotovosti. Ak si zvolíte tento spôsob platby, môžete zaplatiť kuriérovi v čase doručenia tovaru. Prípadne môžete zaplatiť bankovou kartou pri doručení tovaru kuriérom alebo pri prevzatí tovaru na pošte.

Pohodlné doručenie

Doručenie pre vás najpohodlnejším spôsobom prostredníctvom kuriérov alebo pošty

VENIPAK LogoDPD LogoGLS LogoFedex Logo

Flexibilná platba

Platba kartou, e-bankingom alebo v hotovosti

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Pomoc

Kontaktujte našich manažérov

Partversal.sk je online obchodná platforma, kde je ľahké a rýchle nájsť diely pre ojazdené autá alebo motocykle, ktoré potrebujete. Chápeme, že váš čas je vzácny, preto sme tento systém navrhli s ohľadom na vaše pohodlie. So službou Partversal.sk nebudete musieť strácať čas obvolávaním rôznych autovrakovísk alebo šrotovisiek – stačí použiť náš portál a získate prístup k najväčšej databáze dielov pre autá a motocykle, ktoré sú dostupné v Litve na jednom mieste. Máme spojenie s mnohými spoľahlivými autovrakoviskami po celej Litve a môžeme poskytnúť širokú škálu použitých komponentov s fotografiami, popismi a cenami. Každým dňom rastie počet dodávateľov a dielov, ktoré poskytujú, a so zvyšujúcou sa ponukou dielov rastie aj vaša šanca nájsť ich u nás. Potrebné diely na auto alebo motorku si jednoducho objednáte z pohodlia domova alebo kancelárie a kuriér vám ich doručí do 3-7 pracovných dní. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa použitého dielu, vždy sa môžete poradiť s našimi skúsenými konzultantmi. Chceme sa uistiť, že budete s nákupom spokojní, takže ak diel nebude sedieť, bezplatne vám ho vymeníme alebo ho môžete vrátiť do 14 dní.

VENIPAK LogoDPD LogoGLS LogoFedex LogoDB Schenker Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
© 2024 Partversal.sk nie je žiadnym spôsobom prepojený s výrobcami automobilov, motocyklov a nákladných automobilov (súčiastok), ktorých informácie poskytuje a ktorých diely sa predávajú Partversal.sk. Obrázky, ochranné známky a všetky ostatné informácie slúžia len na identifikáciu výrobcov tovaru. Všetky uvedené ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. Všetky informácie a práva chránené autorskými právami sú chránené a ich kopírovanie je zakázané.