O nás

Partversal.sk je moderná online obchodná platforma, ktorá spája predajcov a kupujúcich použitých a nových náhradných dielov na osobné a nákladné vozidlá a motocykle. 

Táto platforma uľahčuje vyhľadávanie požadovaného dielu, vyhodnocovanie všetkých potrebných informácií a porovnávanie cien. Diely si objednávate od skutočných, overených predajcov. Pri každej položke v reálnom čase zistíte, kde sa nachádza, a ak máte možnosť, môžete si ju tam vyzdvihnúť, alebo ak nie, ponúkame kuriérsku službu, ktorá vám ju rýchlo a bezpečne doručí, nech ste kdekoľvek.

Pohodlné a jednoduché
Nakupujte diely z pohodlia domova. S Partversal.sk nebudete strácať čas hľadaním a jazdením z jedného miesta na druhé a nebudete si istí, či nájdete potrebný diel. Ponúkame jednoduchý proces nákupu - stačí len niekoľko kliknutí, aby sa vám výrobok, ktorý vidíte na obrazovke, dostal do rúk. Všetky výrobky prezentujeme prehľadne, s reálnymi fotografiami ich stavu a všetkými relevantnými informáciami, ktoré potrebujete na rozhodnutie. Niečo nie je v poriadku? Dáme vám 14 dní na vrátenie alebo výmenu.
Len dôveryhodní predajcovia
Obchodnú platformu Partversal.sk spravuje spoločnosť UAB "Recaras" (www.recar.lt). Všetci predajcovia, ktorí chcú umiestniť inzeráty na Partversal.sk, musia používať systém správy a predaja použitých dielov ReCar. Ten umožňuje predajcom riadiť chaos na spoločnom šrotovisku a integrovať svoj sklad s portálom Partversal.sk, eBay a inými predajnými portálmi s cieľom zvýšiť predaj. Pre kupujúcich je to istota, že tovar, ktorý vidíte na obrazovke, je okamžite k dispozícii. Počet predajcov a inzerátov na platforme Partversal.sk neustále rastie, čo vám ešte viac uľahčuje a zjednodušuje hľadanie použitých dielov, ktoré potrebujete pre svoje auto, motorku alebo nákladné vozidlo.
Prečo si vybrať použité diely?
Použité, ale kvalitné diely sú skvelou voľbou, ak chcete opraviť svoje vozidlo bez toho, aby ste museli vyprázdniť peňaženku. Ak bolo o diel dobre postarané, bude fungovať správne, aj keď je použitý, takže ho nemusíte nahrádzať úplne novým zakúpeným od výrobcu. Na platforme Parts.lt môžu diely predávať len registrovaní predajcovia, ktorí súhlasili s dodržiavaním všetkých našich pravidiel - to preto, aby ste mali istotu, že dostanete diely, ktoré zodpovedajú ich popisu, a že si môžete byť istí ich stavom. V súčasnosti sú na obchodnej platforme Partversal.sk uvedené viac ako 3 milióny dielov, čo je dobrá príležitosť nájsť vzácne, staré autá alebo mimoriadne drahé diely za nižšiu cenu.

Pohodlné doručenie

Doručenie pre vás najpohodlnejším spôsobom prostredníctvom kuriérov alebo pošty

VENIPAK LogoDPD LogoGLS LogoFedex Logo

Flexibilná platba

Platba kartou, e-bankingom alebo v hotovosti

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Pomoc

Kontaktujte našich manažérov

Partversal.sk je online obchodná platforma, kde je ľahké a rýchle nájsť diely pre ojazdené autá alebo motocykle, ktoré potrebujete. Chápeme, že váš čas je vzácny, preto sme tento systém navrhli s ohľadom na vaše pohodlie. So službou Partversal.sk nebudete musieť strácať čas obvolávaním rôznych autovrakovísk alebo šrotovisiek – stačí použiť náš portál a získate prístup k najväčšej databáze dielov pre autá a motocykle, ktoré sú dostupné v Litve na jednom mieste. Máme spojenie s mnohými spoľahlivými autovrakoviskami po celej Litve a môžeme poskytnúť širokú škálu použitých komponentov s fotografiami, popismi a cenami. Každým dňom rastie počet dodávateľov a dielov, ktoré poskytujú, a so zvyšujúcou sa ponukou dielov rastie aj vaša šanca nájsť ich u nás. Potrebné diely na auto alebo motorku si jednoducho objednáte z pohodlia domova alebo kancelárie a kuriér vám ich doručí do 3-7 pracovných dní. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa použitého dielu, vždy sa môžete poradiť s našimi skúsenými konzultantmi. Chceme sa uistiť, že budete s nákupom spokojní, takže ak diel nebude sedieť, bezplatne vám ho vymeníme alebo ho môžete vrátiť do 14 dní.

VENIPAK LogoDPD LogoGLS LogoFedex LogoDB Schenker Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
© 2024 Partversal.sk nie je žiadnym spôsobom prepojený s výrobcami automobilov, motocyklov a nákladných automobilov (súčiastok), ktorých informácie poskytuje a ktorých diely sa predávajú Partversal.sk. Obrázky, ochranné známky a všetky ostatné informácie slúžia len na identifikáciu výrobcov tovaru. Všetky uvedené ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. Všetky informácie a práva chránené autorskými právami sú chránené a ich kopírovanie je zakázané.